Hakkımızda

hakkimizda

Hakkımızda

Parkvin Park, 19 yıllık tecrübesi ile kurulmuş, çocuk oyun sistemleri ve şehir mobilyaları üretimi yapan bir firmadır. Üretimini ve tasarımını kendi tesislerinde yaptığı geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Yenilikçi yaklaşımı ve kullandığı teknolojiler ile fark yaratan Parkvin Park sektörü bir adım önden takip etmektedir.

Amacımız; çocukların sınırsız hayal gücüne ayak uyduran, onları yaratıcı bireyler olmaya taşvik edecek; onlar için eğlenceli, sağlıklı güvenilir yaşam alanları oluşturmaktır. Geleceğimiz olan çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel açıdan sağlıklı bir nesil olarak yetişmesine katkıda bulunmaktır.

Bu nedenle, hızla değişen dünyayı her zaman takip ediyor, en son teknolojileri kullanarak ürünlerimizi güncelliyor, değişen nesillere uygun yeni ürünler geliştiriyoruz.

Vizyonumuz
Vizyonumuz
Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.
Misyonumuz
Misyonumuz
Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.
Çevre Politikamız
Çevre Politikamız
Hammadde seçiminden başlayarak, üretim faaliyetlerinin her aşamasında çevreye yönelik ilke ve hedeflerine ulaşmak için gerekli teknik, mali ve insan kaynaklarını sağlayarak, sürekli gelişmeyi hedefleyen etkin bir Çevre Yönetim Sistemi’ne sahibiz.